Marmara Dinamik

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

BASINDA BİZ

MARMARA DİNAMİK HER YERDE

27.05.2017

Kocaeli Universitesi Yuzme Havuzunda aktif olan Marmara Dinamik Yuzme Kulubu Master takimi 13 mayis cumartesi gunu Uskudar Burhan Felek Kapali Yuzme Havuzunda, Samsung Bogazici Kitalararasi yuzme yarisinin elemesine katildi.Elemeye cok motive bir sekilde gelen takim, 800 m serbest teknik yuzup iy...

devamını oku

MARMARA DİNAMİK EĞİTİMLERİNE DEVAM EDİYO

3.11.2017

Kocaeli Üniveritesinde kurulan ilk yüzme kulübü olan ve ilimizde hızlı yükselişine devam eden yüzme kulüplerimizden Marmara Dinamik S.K yüzme eğitimlerine Kocaeli’nin ilk Aqua parkında hız kesmeden devam ediyor.

Kısa süre...

devamını oku

DECATHLON MARMARA DİNAMİK E SPONSOR OLDU

20.03.2017

Eğitimlerine Kocaeli Üniversitesi Yüzme Havuzu'nda devam eden ve son yıllarda yüzme branşındaki başarılıları ile adından sık sık söz ettiren Marmara Dinamik Spor Kulübü'ne Decathlon İzmit Mağazası sponsor oldu.

devamını oku

MARMARA DİNAMİK KAHVALTIDA BULUŞTU

15.05.2017

Kocaeli'nin genc, dinamik ve alaninda uzman egitmenlerinden ve kurucularindan olusan Marmara Dinamik Yuzme Kulubu 1 mayis pazartesi gunu Seka park otelde sporculari ve velileri ile kahvaltida bulustu. Sporcular, veliler ve egitmenler gunesli havanin ve tatilin tadini cikardilar.

S...

devamını oku